Polecane usługi

Menu strony

Kontakt z nami

793 936 966

 

kontakt@studio-agnes.pl

 

Partyzantów 5, 64-510 Wronki

 

 

Obserwuj nas na:

 

 

 

Dodatkowe informacje

W salonie dokonasz płatności gotówką oraz kartą Visa, Mastercard, Maestro.

© Copyright 2017 by Studio Urody Agne

Design by Adrian Bizewski

Micropunktura - redukcja blizn i rozstępów

29 grudnia 2018

czas trwania: 1h ~ 1h 30min

cena: 150zł ~ 350zł

Zarezerwuj wizytę na ten zabieg

 

Micropunktura to technika nakłuwania skóry za pomocą igły akupunkturycznej, używana w celu:

 

  • Reaktywowania, pobudzania produkcji melanocytów na obszarach przebarwionych, co pomaga tym samym wrócić skórze do jej naturalnego zabarwienia;

  • Redukcji zmarszczek poprzez pobudzenie organizmu do wytwarzania większej ilości kolagenu w miejscach intensywnie nakłutych;

  • Usuwania twardych włókien kolagenu u osób z bliznami, w celu ich rozluźnienia i wygładzenia.

 

 

Za pomocą micropunktury możemy redukować stare przerosłe blizny . zabieg polega na uwalnianiu twardych, włóknistych pasm kolagenowych z tkanek przykurczonych lub pokrytych bliznami. Blizny poparzeniowe, chirurgiczne i inne tkanki, które zostały wypaczone przez nadmiar produkcji kolagenu, zostaną zmiękczone, wygładzone i spłaszczone dzięki temu zabiegowi. Scar Relaxation polega na nakłuciu sterylną igłą warstwy naskórka – blizny i tym samym wysłaniu do mózgu sygnału o rozbicie włóknistych pasm w bliźnie.

 

Rezultaty tego zabiegu to: zmiękczenie twardości i konsystencji blizny, jak również zwiększenie zakresu ruchu obszaru skóry pokrytego blizną. W większości przypadków, klienci odzyskują całkowity zakres ruchu. Skuteczność zależy również od liczby zabiegów, jak i od ciężkości przykurczu tkanek. Rezultaty tego zabiegu są często zdumiewające.

 

Micropunktura jest wspaniałym zabiegiem, dzięki któremu uzyskujemy bardzo dobre efekty. Możemy go stosować jako zabieg uzupełniający do innych zabiegów pielęgnacyjnych. Świetnie sprawdza się w terapii przeciw rozstępom i wiotkiej skórze na brzuchu po ciąży, gdy połączymy go z działaniem fal radiowych.  Można go wykorzystywać samodzielnie, jak również w połączeniu z innymi terapiami.