Polecane usługi

Menu strony

Kontakt z nami

793 936 966

 

kontakt@studio-agnes.pl

 

Partyzantów 5, 64-510 Wronki

 

 

Obserwuj nas na:

 

 

 

Dodatkowe informacje

W salonie dokonasz płatności gotówką oraz kartą Visa, Mastercard, Maestro.

© Copyright 2017 by Studio Urody Agne

Design by Adrian Bizewski

Fotoodmładzanie

31 marca 2017

czas trwania: 30min ~ 40min

cena: 200 zł - 250 zł

Zarezerwuj wizytę na ten zabieg

 

 

Efektem współdziałania IPL i fal radiowych jest głębsza penetracja w warstwy skóry właściwej. Energia IPL może przeniknąć 2,5 mm, podczas gdy IPL z RF przenika 4 mmw głąb skóry. Zapewnia to większe bezpieczeństwo, lepszą efektywność i zmniejsza ryzyko poparzenia. Ponieważ penetracja jest głębsza i mniej energii ulega rozproszeniu, można stosować mniejsze wartości energii, co nie tylko minimalizuje ryzyko poparzeń, ale zmniejsza uczucie dyskomfortu podczas zabiegu. 

Fotoodmładzanie E-light to znakomity zabieg polegający na odmładzaniu przy pomocy światła. Silne światło o odpowiedniej długości fali (technologia IPL) pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Jednocześnie dochodzi do skracania i przebudowywania włókien kolagenowych. Światło emitowane przez laser usuwa wszystkie niepożądane zmiany w skórze, które powstały na skutek działania czasu, słońca i/lub chorób skóry. 

Fotoodmładzanie składa się z serii 4-8 zabiegów, które wykonuje się co 2-4 tygodnie. Po kuracji następuje zmiana jakości skóry, a nie jej ilości jak w przypadku operacji plastycznych, w których skórę wycina się. Każdy zabieg fotoodmładzania odbywa się na innej głębokości, co po zakończeniu całej serii daje doskonały efekt! 

 


Przeciwwskazania

 

  • Ciąża 
  • Cukrzyca 
  • Stosowanie leków powodujących wzrost wrażliwości na światło 
  • Świeżo opalona skóra 
  • Zaburzenia krzepnięcia 
  • Bliznowce